Fløyenkarusellen

.

Resultatliste per klasse

Kvinner Senior |  Kvinner Veteran (35-39 år) |  Kvinner Veteran (40-44 år) |  Kvinner Veteran (50-54 år) |  Menn Senior | 
Menn Veteran (35-39 år) |  Menn Veteran (40-45 år) |  Menn Veteran (45-49 år) |  Menn Veteran (50-54 år) |  Menn Veteran (70-75 år) | 
Rekrutter | 

Resultatliste Kvinner SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Økland Lien,Trine Sweco 15:07 + 00:00
2Kjærevik,Ann Helen HSI 16:47 + 01:40
3Jørgensen,Janne Sweco 18:33 + 03:26
4Flataker,Patricia Varegg fleridrett 20:05 + 04:58
Resultatliste Kvinner Veteran (35-39 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Straume,Anne Hege HSI 15:52 + 00:00
2Skogseide,Bente Varegg team Melkesyre 16:50 + 00:58
3Sveen,Mona Therese Varegg team Melkesyre 17:58 + 02:06
Resultatliste Kvinner Veteran (40-44 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Liland,Hanne Viking 15:40 + 00:00
2Sveen,Kjersti Asora Varegg team Melkesyre 18:46 + 03:06
3Schrøder,Monica Varegg - Team Melkesyre 19:26 + 03:46
Resultatliste Kvinner Veteran (50-54 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olavsdottir,Astri HSI 14:54 + 00:00
Resultatliste Menn SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eldrup,Erland Fana IL 11:56 + 00:00
2Simmenes,Helge NOTEAM 11:58 + 00:02
3Engervik,Morten NOTEAM 12:44 + 00:48
4Haugen,Svein Arne NOTEAM 13:20 + 01:24
5Espe,Idar Heimdal Fjellgeitene 13:36 + 01:40
Resultatliste Menn Veteran (35-39 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nilsen,Ørjan Fjellgeitene 12:10 + 00:00
2Nesse,Haagen Fjellgeitene 13:04 + 00:54
3Engeli,Lars Fjellgeitene 13:43 + 01:33
3Thomassen,Pål Fjellgeitene 13:43 + 01:33
5Kihl,Roy Fjellgeitene 15:15 + 03:05
6Sveen,Steinar Magne Varegg team Melkesyre 17:02 + 04:52
7Larsen,Thor-Jacob NOTEAM 17:07 + 04:57
Resultatliste Menn Veteran (40-45 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haaheim,Lars Olaf Varegg 11:34 + 00:00
2Ludvigsen,Bjarne Varegg team Melkesyre 13:06 + 01:32
3Skogseide,Jan Erik Varegg team Melkesyre 15:36 + 04:02
Resultatliste Menn Veteran (45-49 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bongom,Bjørn Harald NOTEAM 13:41 + 00:00
2Grove,Knut Varegg 13:47 + 00:06
3Garate,Christian Varegg 21:27 + 07:46
Resultatliste Menn Veteran (50-54 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bertelsen,Ove NOTEAM 16:47 + 00:00
2Angerman,Erik Varegg team Melkesyre 16:51 + 00:04
3Bækkevold,Eirik HSI 17:55 + 01:08
Resultatliste Menn Veteran (70-75 år)Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mæhle,Bjørn HSI 18:46 + 00:00
2Klubben,Nils Are Posten 23:06 + 04:20
Resultatliste RekrutterReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bertelsen,Ruben NOTEAM 16:36 + 00:00
2Heimark,Ingrid Helen Varegg 18:41 + 02:05
3Grove,Ellen Lovise Ravneberg Varegg 18:57 + 02:21
4Thea Soma,Tysnes Varegg 19:01 + 02:25

Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com

06.03.13 20:10:36 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Varegg il