Løvstakken opp

Il. Varegg Fleridrett. Solheimslien - Løvstakken

18.05.13

A| AA| B| C| D| E| F| G| H| I| J| K| L| M| N| O| P| R| S| T| U| V| W| Ø| Å|

Startliste AReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
128Ahlbom Monsen,Ronny Menn 35-39 år 12:32:00
392Aldafiri,Siham Trimklasse 13-19 12:00:00
78Amundrud,Anja Skrepstad Kvinner 23-34 år 12:19:30
2Andersen,Mats Mjøs Menn 40-44 år 12:00:30
14Angerman,Erik Menn 50-54 år 12:03:30
32Anglevik,Roger Menn 65-69 år 12:08:00
112Askeland,Rune Menn 40-44 år 12:28:00
131Askeland,Terje Menn 35-39 år 12:32:45
18Aunebakk,Magne Menn 50-54 år 12:04:30
40Austegard,Arnfinn Menn 55-59 år 12:10:00
Startliste AAReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
110Aarekol,Jakob Menn 23-34 år 12:27:30
157Aarvik Øvergaard,Stian Gutter 16-17 år 12:39:15
Startliste BReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
393Banya,Lucinda Kai Trimklasse 13-19 12:00:00
9Bertelsen,Laila Kvinner 45-49 år 12:02:15
25Bertelsen,Ove Menn 50-54 år 12:06:15
97Bertelsen,Ruben Gutter 14-15 år 12:24:15
59Blytt,Rune Menn 40-44 år 12:14:45
120Boting,Maarten Menn 45-49 år 12:30:00
401Brodahl,Anders Trimklasse barn u 13 12:00:00
367Brodahl,Kjell Otto Trim voksen over 19 år 12:00:00
368Brodahl,Rune Trim voksen over 19 år 12:00:00
394Brodahl,Sindre Trimklasse 13-19 12:00:00
301Bruvik,Felix V. Trimklasse barn u 13 12:00:00
369Brügger,Karin Trim voksen over 19 år 12:00:00
370Brøther,David Trim voksen over 19 år 12:00:00
17Bråten,Åshild Kvinner 50-54 år 12:04:15
381Budal,Maren Endresen Trimklasse barn u 13 12:00:00
371Budal,Sølvi Trim voksen over 19 år 12:00:00
382Budal,Tobias Endresen Trimklasse barn u 13 12:00:00
391Burgos Silva,Noomi Andrea Trimklasse barn u 13 12:00:00
372Bøe,Tor Martin Trim voksen over 19 år 12:00:00
132Bønes,Øystein Menn 35-39 år 12:33:00
Startliste CReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
93Christie,Caroline Kvinner 35-39 år 12:23:15
Startliste DReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
52Dale,Knut Bjørnar Menn 45-49 år 12:13:00
116Drageset,Erik Fristad Menn 23-34 år 12:29:00
76Dvergsdal,Eli Anne Kvinner 20-22 år 12:19:00
58Dykorn,Bengt Magnus Menn 40-44 år 12:14:30
302Daar,Ghaniya Trimklasse barn u 13 12:00:00
Startliste EReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
130Eidsvik,Ronny Menn 35-39 år 12:32:30
48Ekerhovd,Terje Menn 45-49 år 12:12:00
373Ekerhovd,Terje Trim voksen over 19 år 12:00:00
375Elayachi,Iman Trimklasse barn u 13 12:00:00
376Engeli,Bastian Kvalvik Trimklasse barn u 13 12:00:00
118Engeli,Lars Menn 35-39 år 12:29:30
377Engeli,Teodor Kvalvik Trimklasse barn u 13 12:00:00
378Engeli,Tobias Kvalvik Trimklasse barn u 13 12:00:00
374Enæs,Astrid Trim voksen over 19 år 12:00:00
77Eriksson,Lars Patrick Menn 20-22 år 12:19:15
49Ersland,Karsten Menn 45-49 år 12:12:15
113Erstad,Roger Menn 35-39 år 12:28:15
21Evensen,Oliver Menn 23-34 år 12:05:15
Startliste FReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
100Fagerlid,Geir Ottar Menn 23-34 år 12:25:00
308Flataker,Andres Trim voksen over 19 år 12:00:00
34Flataker,Arne Menn 60-64 år 12:08:30
1Flataker,Patricia Kvinner 23-34 år 12:00:15
361Flataker,Randi Alme Trim voksen over 19 år 12:00:00
362Flataker Lien,Erik Trim voksen over 19 år 12:00:00
310Foldnes,Laila Trim voksen over 19 år 12:00:00
57Fonn,Pål Menn 40-44 år 12:14:15
354Fortun,Geir Trim voksen over 19 år 12:00:00
395Fossli,Odin Trimklasse 13-19 12:00:00
99Frantzen,Øyvind Menn 50-54 år 12:24:45
33Fredriksen,Børge Menn 60-64 år 12:08:15
341Førre,Stephanie Trim voksen over 19 år 12:00:00
Startliste GReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
314Gandrudbakken,Sofie Trim voksen over 19 år 12:00:00
101Gjertsen,Vidar Menn 23-34 år 12:25:15
305Grotle,Katrine Trim voksen over 19 år 12:00:00
379Grotle Tobias,Maria Trimklasse barn u 13 12:00:00
329Grotnes Arnesen,Hilde Trim voksen over 19 år 12:00:00
50Grødem,Tor-Åge Menn 45-49 år 12:12:30
102Grønhaug,Gjermund Menn 23-34 år 12:25:30
111Grønnestad,Dag Menn 45-49 år 12:27:45
7Grøtte Kolstad,Elisabeth Kvinner 45-49 år 12:01:45
90Gullaksen,Janne Kvinner 35-39 år 12:22:30
330Gundersen Sande,Inger Trim voksen over 19 år 12:00:00
Startliste HReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
331Hafstad,Arne Trim voksen over 19 år 12:00:00
383Hafstad,Markus Trimklasse barn u 13 12:00:00
332Hafstad,Mona Trim voksen over 19 år 12:00:00
98Halseth,Jan Otto Menn 35-39 år 12:24:30
396Hamdan,Yasmin Trimklasse 13-19 12:00:00
355Hansen,Kristoffer Lie Trim voksen over 19 år 12:00:00
56Hausvik,Johan Menn 40-44 år 12:14:00
75Heldal,Henrik Menn 18-19 år 12:18:45
103Helgeland,Øyvind Menn 23-34 år 12:25:45
356Hellebø,Berit Trim voksen over 19 år 12:00:00
397Hellebø,Ingvild Trimklasse 13-19 12:00:00
67Heltorp,Kjell Sigvart Menn 40-44 år 12:16:45
66Henanger,Jostein Menn 40-44 år 12:16:30
46Henriksen,Adele Jenter 10-11 år 12:11:30
357Henriksen,Elisabeth Trim voksen over 19 år 12:00:00
47Henriksen,Jan Ove Menn 45-49 år 12:11:45
70Herland,Tone Kvinner 50-54 år 12:17:30
358Hjørnevik,Annette Trim voksen over 19 år 12:00:00
359Hodneland,Aud Trim voksen over 19 år 12:00:00
65Hodneland,Eivind Menn 40-44 år 12:16:15
115Holthe,Klaus Menn 40-44 år 12:28:45
158Hovind-Angermund,Stian Menn 23-34 år 12:39:30
360Hovland,Liv Trim voksen over 19 år 12:00:00
39Høvik,Hans Menn 55-59 år 12:09:45
74Håheim,Kristin Kvinner 40-44 år 12:18:30
Startliste IReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
306Ingebrigtsen,Elly Trim voksen over 19 år 12:00:00
51Instanes,Bjørn Menn 45-49 år 12:12:45
140Instanes,Daniel Gutter 16-17 år 12:35:00
348Isachsen,Arne Trim voksen over 19 år 12:00:00
349Iversen,Asbjørn Trim voksen over 19 år 12:00:00
Startliste JReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
117Jacobsen,Marius Gaassand Menn 23-34 år 12:29:15
350Jacobsen,Monica Trim voksen over 19 år 12:00:00
351Jensen,Hilde Marie Trim voksen over 19 år 12:00:00
64Jenssen,Yngve Menn 40-44 år 12:16:00
352Johannessen,Vivian Trim voksen over 19 år 12:00:00
Startliste KReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
307Karlsson,Susann Eggen Trim voksen over 19 år 12:00:00
384Kemali,Linda Trimklasse barn u 13 12:00:00
114Khil,Roy A. Menn 35-39 år 12:28:30
318Kindem,Eli Trimklasse familie (2+ 12:00:00
160Kiserud,Yngve Menn 35-39 år 12:40:00
398Kishore,Amrutheaa Trimklasse 13-19 12:00:00
104Kleivane,Bjarne Menn 23-34 år 12:26:00
31Klubben,Nils Are Menn 70-74 år 12:07:45
45Knutsen,Lars Olav Menn 50-54 år 12:11:15
95Kongshaug,Heidi Kvinner 40-44 år 12:23:45
328Kristoffersen,Torill Trim voksen over 19 år 12:00:00
312Kvalvik,Linda Renate Trim voksen over 19 år 12:00:00
79Kvamme,Åshild Danielsen Kvinner 23-34 år 12:19:45
Startliste LReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
63Larsen,Thor-Jacob Menn 40-44 år 12:15:45
80Leirvåg,Marte Kvinner 23-34 år 12:20:00
91Lilleskare,Anita Iversen Kvinner 35-39 år 12:22:45
323Lindell,Monika Trim voksen over 19 år 12:00:00
159Ludvigsen,Thorbjørn Menn 23-34 år 12:39:45
68Lundetræ,Bernt Olav Menn 35-39 år 12:17:00
62Løyland,Dag Olav Menn 40-44 år 12:15:30
Startliste MReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
4Martinsen,Vetle Gutter 12-13 år 12:01:00
24Marås,Håkon Menn 35-39 år 12:06:00
399Mathisen,Andreas Trimklasse 13-19 12:00:00
324Maurstad,Kenneth Trim voksen over 19 år 12:00:00
325Maurstad,Lise B Trim voksen over 19 år 12:00:00
326Maurstad,Ørjan Trim voksen over 19 år 12:00:00
105Mc Kevitt,Greg Menn 23-34 år 12:26:15
155Melkevik,Kirsten Marathon Kvinner 40-44 år 12:38:45
96Midtsæter,Marianne Kvinner 40-44 år 12:24:00
92Mohn Rieber,Maria Kvinner 35-39 år 12:23:00
106Mollandsøy,Mats Menn 23-34 år 12:26:30
19Morken,Jan Frode Menn 45-49 år 12:04:45
13Mossestad,Freddy Menn 45-49 år 12:03:15
30Mæhle,Bjørn Ove Menn 70-74 år 12:07:30
107Møgster,Per Christian Menn 23-34 år 12:26:45
Startliste NReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
385Natland,Ruby Trimklasse barn u 13 12:00:00
119Nesse,Haagen Menn 35-39 år 12:29:45
353Nilsen,Inger Trim voksen over 19 år 12:00:00
81Nilsen,Stina Kvinner 23-34 år 12:20:15
309Nilsen,Thorvald Trim voksen over 19 år 12:00:00
121Nilsen,Ørjan Menn 35-39 år 12:30:15
319Nordal Seljestokken,Ann-Kristin Trimklasse familie (2+ 12:00:00
Startliste OReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
29Olsen,Rolf F. Menn 70-74 år 12:07:15
108Oma,Thomas Menn 23-34 år 12:27:00
8Otre Røssummoen,Vilrun Jenter 16-17 år 12:02:00
Startliste PReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
386Paulos,Betelhem Trimklasse barn u 13 12:00:00
109Pedersen,Joakim Menn 23-34 år 12:27:15
82Pettersen Bødtker,Lene Kvinner 23-34 år 12:20:30
347Phillips,Rune Trim voksen over 19 år 12:00:00
387Polden,Aron Tvedt Trimklasse barn u 13 12:00:00
388Polden,Elena Tvedt Trimklasse barn u 13 12:00:00
Startliste RReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
311Rasmussen,Diana Trim voksen over 19 år 12:00:00
342Rasmussen,Hege Trim voksen over 19 år 12:00:00
343Reinli,Thomas Trim voksen over 19 år 12:00:00
71Roll-Toft,Tone Kvinner 50-54 år 12:17:45
69Roll-Toft,Victoria Jenter 10-11 år 12:17:15
3Rønvik,Madelen Jenter 12-13 år 12:00:45
44Røsberg,Lars-Johan Menn 50-54 år 12:11:00
83Raa,Therese Kvinner 23-34 år 12:20:45
35Råsberg,Geitrud Alme Kvinner 60-64 år 12:08:45
38Råsberg,Kåre Menn 55-59 år 12:09:30
Startliste SReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
344Sandanger,Ellen Sofie Trim voksen over 19 år 12:00:00
389Sandanger,Mathias Trimklasse barn u 13 12:00:00
122Sandberg,Sondre Menn 23-34 år 12:30:30
15Schroder,Haakon B. Menn 45-49 år 12:03:45
400Schwab,Adrian Hjørnevik Trimklasse 13-19 12:00:00
380Schwab,Hanne Hjørnevik Trimklasse barn u 13 12:00:00
123Seljenes,Jørgen Menn 23-34 år 12:30:45
124Setvik,Øyvind Menn 23-34 år 12:31:00
141Simmenes,Helge Menn 23-34 år 12:35:15
55Sjurdal J,Ole Menn 40-44 år 12:13:45
72Skjeie,Anne Marit Kvinner 50-54 år 12:18:00
16Skogseide,Bente Kvinner 35-39 år 12:04:00
20Skogseide,Jan Erik Menn 40-44 år 12:05:00
54Skorpholm,Stein Menn 40-44 år 12:13:30
84Skrepstad,Line Kvinner 23-34 år 12:21:00
125Slengesol,Preben Menn 23-34 år 12:31:15
345Slettestøl,Henning Trim voksen over 19 år 12:00:00
5Solstad,Berit Eggen Kvinner 45-49 år 12:01:15
26Steinsland,Mats Menn 23-34 år 12:06:30
12Steinsland,Tommy Menn 40-44 år 12:03:00
37Stiansen,Steinar Menn 55-59 år 12:09:15
6Straaberg,Maria Jenter 14-15 år 12:01:30
303Svedberg,Matilda Trimklasse barn u 13 12:00:00
346Svedberg,Peter Trim voksen over 19 år 12:00:00
23Sveen,Kjersti Asora Kvinner 40-44 år 12:05:45
22Sveen,Mona Therse Kvinner 35-39 år 12:05:30
10Sveen,Steinar Magne Menn 35-39 år 12:02:30
11Svendal,Gro Kvinner 40-44 år 12:02:45
333Svendsen,Camilla Trim voksen over 19 år 12:00:00
334Svendsen,Monica Trim voksen over 19 år 12:00:00
335Sylta,Kjersti Trim voksen over 19 år 12:00:00
363Sylta,Mathias Trimklasse barn u 13 12:00:00
85Sztylc,Julia Kvinner 23-34 år 12:21:15
336Sæthre,Anne Lise Trim voksen over 19 år 12:00:00
126Søfteland,Andreas Menn 23-34 år 12:31:30
27Sørhøy,Frode Menn 40-44 år 12:06:45
28Sørhøy,Sondre Gutter 12-13 år 12:07:00
Startliste TReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
337Tangedal,Anne Trim voksen over 19 år 12:00:00
327Tangedal,Kirsten Trim voksen over 19 år 12:00:00
156Taranger,Bjørn Tore Kronen Menn 23-34 år 12:39:00
43Taule,Øyvind Menn 50-54 år 12:10:45
313Teige,Hans Trim voksen over 19 år 12:00:00
320Teigland,Linda Sælen Trim voksen over 19 år 12:00:00
321Thorsen,Liv-hanne N. Trim voksen over 19 år 12:00:00
36Toft,Hege Menn 55-59 år 12:09:00
129Tronstad,Morten Menn 40-44 år 12:32:15
322Tvedt,Bernt Arne Trim voksen over 19 år 12:00:00
Startliste UReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
364Ulstein,Brage Bøe Trimklasse barn u 13 12:00:00
Startliste VReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
86Vaksdal,Birgitte Kvinner 23-34 år 12:21:30
127Vetaas,Jørgen Menn 23-34 år 12:31:45
41Veum,Ove Menn 50-54 år 12:10:15
94Vik,Elisabeth Kvinner 23-34 år 12:23:30
87Vik,Renathe Kvinner 23-34 år 12:21:45
Startliste WReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
304Wahlquist,Haakon Trim voksen over 19 år 12:00:00
53Wedberg,Kristian Menn 40-44 år 12:13:15
365Weldeab,Noah Trimklasse barn u 13 12:00:00
42Werner,Jan Wilhelm Menn 50-54 år 12:10:30
315Wessel,Martin Trim voksen over 19 år 12:00:00
61Weum,Frode Menn 40-44 år 12:15:15
73Wiken,Mari-Anne Kvinner 50-54 år 12:18:15
60Winterthun,Cato Menn 40-44 år 12:15:00
338Wiseth,Cathrine Trim voksen over 19 år 12:00:00
366Wiseth,Christian Trimklasse barn u 13 12:00:00
390Wiseth,Ingrid Emilie Trimklasse barn u 13 12:00:00
Startliste ØReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
339Øksnes,Camilla Trim voksen over 19 år 12:00:00
340Øksnes,Ellen Trim voksen over 19 år 12:00:00
88Østgulen,Solveig Marie Kvinner 23-34 år 12:22:00
Startliste ÅReturn
Startnr Navn Klasse                TidBrikke
89Årvik Løv,Helena Kvinner 23-34 år 12:22:15

Hjemmeside:Il. Varegg Fleridrett Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com

14.05.13 18:39:48 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Varegg il