Fløyenkarusellen

Varegg Fleridrett. Fjellveien til Fløyen

30.01.13

Resultatliste per klasse

K19 |  KS |  KV1 |  KV2 |  KV3 | 
KV4 |  M19 |  MS |  MV1 |  MV2 | 
MV3 |  MV4 |  MV7 |  MV8 |  Rekrutter | 

Resultatliste K19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Welde,Linda Skandia Aktiv 18:47 + 00:00
Resultatliste KSReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Økland Lien,Trine Sweco 15:36 + 00:00
2Jørgensen,Janne Sweco 18:15 + 02:39
3Flataker,Patricia Varegg Fleridrett 23:57 + 08:21
Resultatliste KV1Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skogseide,Bente Varegg Team Melkesyre 17:14 + 00:00
2Sveen,Mona Therese Varegg Team Melkesyre 17:59 + 00:45
Resultatliste KV2Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ludvigsen,Vibeke M. Varegg Team Melkesyre 17:32 + 00:00
2Schrøder,Monica Varegg - Team Melkesyre 20:08 + 02:36
Resultatliste KV3Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johnsen,Tone Varegg Team Melkesyre 17:23 + 00:00
2Klanderud,Linda Årstad Il 21:52 + 04:29
Resultatliste KV4Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olavsdottir,Astrid Hsi 14:45 + 00:00
Resultatliste M19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aarvik,Stian Bfg Bergen 10:48 + 00:00
2Kjærner-Semb,Markus Varegg Fleridrett 13:22 + 02:34
3Johnsen,Eirik Varegg Team Melkesyre 14:39 + 03:51
Resultatliste MSReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Simmenes,Helge NOTEAM 11:49 + 00:00
2Eldrup,Erland Fana Il 12:12 + 00:23
3Jacobsen,Marius Gaassand Fjellgeitene 12:49 + 01:00
4Espe,Idar Heimdal Fjellgeitene 13:15 + 01:26
5Simonsen,Kristian Varegg 13:21 + 01:32
6Barsnes,Andreas Morgenfuglfit 13:24 + 01:35
7Gravdal,Jan Einar Iris Bil 17:14 + 05:25
DNSAndresen,Trygve Varegg Fleridrett
Resultatliste MV1Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nilsen,Ørjan Fjellgeitene 12:33 + 00:00
2Nesse,Haagen Fjellgeitene 13:52 + 01:19
3Engeli,Lars Fjellgeitene 13:59 + 01:26
4Thomassen,Pål Fjellgeitene 14:51 + 02:18
5Sveen,Steinar Magne Varegg Team Melkesyre 17:51 + 05:18
Resultatliste MV2Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haaheim,Lars Olaf Varegg 11:55 + 00:00
2Skjelvan,Ketil Ola Team Melkesyre 13:43 + 01:48
3Ludvigsen,Bjarne Varegg Team Melkesyre 13:55 + 02:00
4Askeland,Rune Fjellgeitene 14:20 + 02:25
5Skogseide,Jan Erik Varegg Team Melkesyre 15:35 + 03:40
Resultatliste MV3Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klanderud,Tore Varegg 12:44 + 00:00
2Kjærner-Semb,Jan Varegg Fleridrett 12:58 + 00:14
3Bongom,Bjørn Harald NOTEAM 13:39 + 00:55
3Grove,Knut Varegg 13:39 + 00:55
5Grønnestad,Dag Fjellgeitene/åsane Ck 15:14 + 02:30
6Johnsen,Helge Varegg Team Melkesyre 17:10 + 04:26
7Garate,Christian Varegg 23:24 + 10:40
Resultatliste MV4Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aunebakk,Magne Varegg Team Melkesyre 15:01 + 00:00
2Angerman,Erik Varegg Team Melkesyre 17:30 + 02:29
Resultatliste MV7Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Høiberg,Arnt Ivar Varegg Team Melkesyre 18:55 + 00:00
Resultatliste MV8Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klubben,Nils Are Posten 23:43 + 00:00
Resultatliste RekrutterReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kjærner-Semb,Mathias Varegg 16:41 + 00:00
2Heimark,Ingrid Helen Varegg 20:43 + 04:02
3Grove,Ellen Lovise Ravneberg Varegg 20:44 + 04:03

Hjemmeside:Varegg Fleridrett Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com

30.01.13 20:40:59 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Varegg il