Fløyenløpet - lang løype

Il. Varegg. Fra Fjellveien til Blåmanen

14.06.12

Resultatliste per klasse

Fri start |  Kvinner Junior |  Kvinner Senior |  Kvinner Veteran |  Menn Senior | 
Menn Veteran | 

Resultatliste Fri startReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johnsen,Helge Varegg Team Melkesyre 57:50 + 00:00
2Vaular,Kyrre Lerche Fruktbar 58:08 + 00:18
Resultatliste Kvinner JuniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ellefsen Hopland,Christina Varegg 47:28 + 00:00
Resultatliste Kvinner SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Malachovska,Zuzana NOTEAM 51:06 + 00:00
2Svingheim,Kari Varegg Fleridrett 58:13 + 07:07
3Brenner,Annette Varegg Team Melkesyre 1:05:11 + 14:05
4Flataker,Patricia Varegg Team Melkesyre 1:22:59 + 31:53
Resultatliste Kvinner VeteranReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Husby,Kristin NOTEAM 51:56 + 00:00
2Liland,Hanne Viking 53:33 + 01:37
3Berle,Bente Varegg Team Melkesyre 54:00 + 02:04
4Ersland,Anna Hsi 55:47 + 03:51
5Ludvigsen,Vibeke Varegg Team Melkesyre 1:00:27 + 08:31
6Ringheim,Oddny Csc 1:00:33 + 08:37
7Kristiansen,Anette Fenring Il 1:15:48 + 23:52
Resultatliste Menn SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lie,Sturla Tif Viking 42:23 + 00:00
2Andresen,Trygve Varegg Fleridrett 43:17 + 00:54
3Knudsen,Marcus Mauricio Bøler Friidrett If 45:34 + 03:11
4Pinchasik,Daniel Amsterdam 48:01 + 05:38
5Espe,Idar Heimdal Fjellgeitene 48:10 + 05:47
6Ingvaldsen,Ørjan Fjellgeitene 48:33 + 06:10
7Tronstad,Morten Varegg Team Melkesyre 50:28 + 08:05
8Lien,Knut Team Tcb 53:23 + 11:00
9Søviknes,Harald Varegg Team Melkesyre 1:00:16 + 17:53
Resultatliste Menn VeteranReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bongom,Bjørn Harald NOTEAM 43:26 + 00:00
2Nybø,Hans Olav Statoil Bil 43:54 + 00:28
3Vonen,Brynjulf Varegg 44:46 + 01:20
4Haugland,Dag Varegg 45:25 + 01:59
5Klanderud,Tore Bf-Bil 45:40 + 02:14
6Svihus,Årstein Bergen Cycleklubb 46:02 + 02:36
7Andersen,John A. Varegg 46:05 + 02:39
8Instebø,Arne NOTEAM 46:30 + 03:04
9Nesse,Haagen Fjellgeitene 46:34 + 03:08
10Thomassen,Pål Fjellgeitene 46:36 + 03:10
11Sulesund,Pål Varegg 46:40 + 03:14
12Boting,Maarten Åsane Ck/fjellgeitene 46:51 + 03:25
13Engeli,Lars Fjellgeitene 48:02 + 04:36
14Færøvik,Klas NOTEAM 48:25 + 04:59
15Drage,Hans Varegg Team Melkesyre 49:02 + 05:36
16Skjelvan,Ketil Ola Varegg Team Melkesyre 49:17 + 05:51
17Nyberg,Øyvind Varegg Team Melkesyre 49:27 + 06:01
18Sørhøy,Frode Varegg Team Melkesyre 50:00 + 06:34
19Næss,Robert NOTEAM 50:35 + 07:09
20Askeland,Rune Fjellgeitene 50:58 + 07:32
21Hauso,Morten Bfg 57:21 + 13:55
22Bækkevold,Eirik Hsi 58:40 + 15:14
23Nordhus,Gunnar Aks 77 58:52 + 15:26
24Flatgård,Inge Magnar Hsi 1:01:27 + 18:01
25Thorkildsen,Kai Varegg Team Melkesyre 1:02:02 + 18:36
26Ersland,Knut Hsi 1:02:13 + 18:47
27Mæhle,Bjørn Hsi 1:03:51 + 20:25
28Høyberg,Arnt Ivar Varegg Team Melkesyre 1:06:12 + 22:46

Hjemmeside:Il. Varegg Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com

15.06.12 06:26:23 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Varegg il