Løpstid KnockOut-sprint

Merk: Denne resultatlisten viser kun løpstid - ikke plassering totalt eller plassering i hvert heat-

F1

1.Boström, Mårten B (2)Finland6:34
2.Pedersli, Trond Einar Moen (2)OL Trollelg6:35
3.Østerbø, Øystein Kvaal (2)Wing OK6:43
4.Olsen, Rune (2)Bækkelagets SK6:51
5.Deisz, Sindre Østgulen (2)Varegg Fleridrett6:55
Dæhli, Magne (2)Halden SK6:55
7.Hoset, Martin (2)NTNUI6:56
Melsom, Borger (2)Fossum IF6:56
9.Wingstedt, Emil (2)Halden SK6:59
10.Bråten, Vetle Ruud (2)IFK Göteborg7:04
11.Indgaard, Ulf Forseth (2)Frol IL7:06
12.Sandven, Sindre (2)Kongsberg OL7:07
13.Rustad, Eirik (2)Raumar Orientering7:08
14.Johannessen, Sindre (2)Freidig7:10
Kaas, Sverre Waaler (2)Nydalens SK7:10
Lyngen, Carl Petter (2)Frol IL7:10
Røen, Oskar (2)Varegg Fleridrett7:10
18.Espedal, Jonas Klausen (2)Stavanger Orienteringsklubb7:12
19.Dahlén, Mats (2)Kristiansand OK7:15
20.Heggedal, Sigur (2)Kongsberg OL7:16
21.Polden, Andreas G. (2)Stord Orientering7:17
Skogstad, Yngve (2)Frol IL7:17
23.Maroni, Terje (2)Byåsen IL7:19
24.Jahren, Silje Ekroll (2)Sävedalens AIK7:25
25.Nordberg, Anne M Hausken (2)Halden SK7:28
Tvedt, Øystein Garsrud (2)Vaulen Orienteringsklubb7:28
27.Ekeberg, Bjørn (2)IL Tyrving7:30
28.Lillevold, Olai Stensland (2)Fossum IF7:39
Speake, Matthew (2)Lillomarka OL7:39
30.Johansson, Emma (2)NTNUI7:42
31.Gustafsson, Annica (2)IFK Lidingö SOK7:43
32.Fasting, Mari (2)Halden SK7:45
33.Narum, Marte (2)Konnerud IL7:46
34.Raastad, Fredrik (2)Nydalens SK7:47
35.Sirum, Paul (2)Frol IL7:48
36.Steiwer, Kine Hallan (2)Lillomarka OL7:50
37.Fjellanger, Kristine (2)Varegg Fleridrett7:52
Lind, Anne Johanne (2)IL Tyrving7:52
39.Haare, Therese (2)Konnerud IL7:54
Irgens, Håvard (2)Bodø og Omegn IF Orientering7:54
41.Knudsen, Magne (2)IL Gneist7:58
42.Bagstevold, Heidi Østlid (2)Fredrikstad SK7:59
43.Löfgren, Kristin (2)Varegg Fleridrett8:00
44.Gullord, Eskil Sande (2)Raumar Orientering8:04
45.Kjærner-Semb, Markus (2)Varegg Fleridrett8:07
46.Wiggen, Øyvind (2)Byåsen IL8:08
47.Kjærner-Semb, Jan (3)Varegg Fleridrett8:09
48.Myhre, Ingjerd (2)Järla Orientering8:14
49.Boström, Matleena A (2)Finland8:16
Lofthus, Einar (2)Lillehammer OK8:16
51.Alexandersen, Sigrid (2)Fredrikstad SK8:19
52.Gulliksen, Kine (2)Bækkelagets SK8:21
53.Rønning Sund, Gøril (2)Frol IL8:22
Walgermo Lima, Alf Johan (2)Ganddal IL8:22
55.Reikvam, Håkon (2)IL Gular8:23
56.Brochmann, Lone (2)Eiker OL8:24
Rykkje, Ronny (2)Fana IL8:24
58.Drage, Mathias (2)Kongsberg OL8:43
59.Johannessen, Tom (2)IL Gneist8:45
60.Aas, Ørjan Svaland (2)Varegg Fleridrett8:47
Baklid, Anette (2)Konnerud IL8:47
62.Winsnes Nordhagen, Kaja (2)Ås-UMB Orientering8:48
63.Gløersen, Mathias (2)OL Tønsberg og omegn8:49
Trösse, Christiane (2)Varegg Fleridrett8:49
65.Hagen, Knut (2)Byåsen IL8:50
Kvakland, Jorunn (2)Freidig8:50
67.Kolstad, Karen Oline (2)Freidig8:53
68.Damm, Kjetil (2)TIF Viking8:54
69.Gulbrandsen, Ingrid (2)Asker Skiklubb8:56
70.Kollerud, Steinar (2)Lillomarka OL8:57
71.Rakner, Johanne (2)Varegg Fleridrett9:02
72.Westli Andersen, Emilie (2)Løten o-lag9:03
73.Berglia, Kristine (2)Eiker OL9:06
74.Westli Andersen, Evine (2)Løten o-lag9:09
75.Bredesen, Marianne Opsahl (2)Fossum IF9:12
Sønsterudbråten, Ståle (2)Raumar Orientering9:12
77.Pedersli, Sigrid Merete Moen (2)OL Trollelg9:20
78.Kolstad, Svein Terje (2)Freidig9:25
79.Wang, Ingvild (2)Lillomarka OL9:32
80.Rykkje, Vibeke (2)Fana IL9:40
Woldsdal, Jørn Ove (2)Varegg Fleridrett9:40
82.Damm, Sondre (1)TIF Viking9:41
83.Johannessen, Øyvind (2)IL Gneist9:46
84.Nordstad, Kårhild Husby (2)Varegg Fleridrett9:50
85.Djupesland, Andreas (2)Haugesund IL Orientering9:54
86.Røen, Arild (2)Samnanger IL9:58
87.Rykkje, Sveinung (2)Stord Orientering10:00
88.Kvale, Martin Susort (2)Haugesund IL Orientering10:07
89.Olsrød, Ole Jakob (2)Stokke IL10:08
90.Nilsen, Espen Fyhn (2)Sandnes IL (Rogaland)10:10
91.Fuglestad, Kari Nødland (2)Ålgård Orientering10:14
92.Dymbe, Erik (2)IL Gneist10:16
93.Svanøe-Hafstad, Eirin (2)Frol IL10:17
94.Goga, Nina (2)Bergens TF10:19
95.Håversen, Marie Hammer (2)Raumar Orientering10:20
Melby, Ingeborg Ellegaard (2)Hamar OK10:20
97.Hjortland, Julie (2)Larvik OK10:25
98.Rognsvåg, Turid (2)Fana IL10:29
99.Hjermstad, Ragnhild (2)Fossum IF10:35
100.Olsrød, Bjørnar (2)Stokke IL10:36
101.Bringedal, Ingvild Lindaas (2)Haugesund IL Orientering10:39
102.Peikli, Ingrid (2)Sandnes IL (Rogaland)10:56
103.Sælevik, Marius Myhre (2)Haugesund IL Orientering11:25
104.Bendiksen, Ann-Elin (2)Fana IL11:46
105.Fjellanger, Lars (2)Fana IL12:02
106.Kure, Marit Wenseth (2)NTNUI12:11
107.Dymbe, Marie (2)IL Gneist13:29
Splittimes

S

1.Ekeberg, Bjørn (1)IL Tyrving4:23
2.Dæhli, Magne (1)Halden SK4:24
3.Indgaard, Ulf Forseth (1)Frol IL4:25
Wingstedt, Emil (1)Halden SK4:25
5.Hoset, Martin (1)NTNUI4:26
Pedersli, Trond Einar Moen (1)OL Trollelg4:26
7.Østerbø, Øystein Kvaal (1)Wing OK4:28
8.Westergård, Håkon Jarvis (1)Varegg Fleridrett4:30
9.Boström, Mårten B (1)Finland4:33
Olsen, Rune (1)Bækkelagets SK4:33
11.Bråten, Vetle Ruud (1)IFK Göteborg4:37
12.Arnesen, Simen Jevne (1)Hamar OK4:38
Rønning, Sindre (1)Frol IL4:38
14.Lyngen, Carl Petter (1)Frol IL4:39
15.Wendler, Torben Christian (1)Raumar Orientering4:43
16.Deisz, Sindre Østgulen (1)Varegg Fleridrett4:44
Rykkje, Ørjan (1)Varegg Fleridrett4:44
18.Melsom, Borger (1)Fossum IF4:45
Ottesen, Per Ola (1)Varegg Fleridrett4:45
20.Bjørnaas, Johan Asphjell (1)Frol IL4:46
21.Indgaard, Jo Forseth (1)Frol IL4:47
22.Polden, Andreas G. (1)Stord Orientering4:48
23.Rustad, Eirik (1)Raumar Orientering4:51
Sandven, Sindre (1)Kongsberg OL4:51
25.Alvestad, Stig (1)Ganddal IL4:52
Eikanger, Bjarte (1)TIF Viking4:52
Kaas, Sverre Waaler (1)Nydalens SK4:52
28.Maroni, Terje (1)Byåsen IL4:54
Røen, Oskar (1)Varegg Fleridrett4:54
Speake, Matthew (1)Lillomarka OL4:54
31.Espedal, Jonas Klausen (1)Stavanger Orienteringsklubb4:55
Johannessen, Sindre (1)Freidig4:55
33.Irgens, Håvard (1)Bodø og Omegn IF Orientering4:56
Sirum, Paul (1)Frol IL4:56
35.Dahlén, Mats (1)Kristiansand OK5:01
36.Skogstad, Yngve (1)Frol IL5:03
37.Lillevold, Olai Stensland (1)Fossum IF5:04
Steiwer, Kine Hallan (1)Lillomarka OL5:04
39.Lind, Anne Johanne (1)IL Tyrving5:05
40.Valen, Per Øyvind (1)Haugesund IL Orientering5:06
41.Fremstad, Karl (1)Kongsberg OL5:07
Gustafsson, Annica (1)IFK Lidingö SOK5:07
43.Wiréhn, Per (1)Byåsen IL5:08
44.Huber, Vegard Rønning (1)Hamar OK5:09
Mikalsen, Lars Hole (1)Sandnes IL (Rogaland)5:09
46.Kollerud, Steinar (1)Lillomarka OL5:10
47.Fasting, Mari (1)Halden SK5:11
48.Jahren, Silje Ekroll (1)Sävedalens AIK5:13
Narum, Marte (1)Konnerud IL5:13
50.Bagstevold, Heidi Østlid (1)Fredrikstad SK5:14
51.Djupesland, John Arvid (1)Haugesund IL Orientering5:16
Nordberg, Anne M Hausken (1)Halden SK5:16
53.Fjellanger, Kristine (1)Varegg Fleridrett5:19
54.Haare, Therese (1)Konnerud IL5:20
55.Walgermo Lima, Alf Johan (1)Ganddal IL5:21
56.Kjærner-Semb, Markus (1)Varegg Fleridrett5:22
57.Johansson, Emma (1)NTNUI5:24
58.Myhre, Ingjerd (1)Järla Orientering5:27
59.Brochmann, Lone (1)Eiker OL5:28
Trösse, Christiane (1)Varegg Fleridrett5:28
Tvedt, Øystein Garsrud (1)Vaulen Orienteringsklubb5:28
62.Almeland Bleie, Styrk (1)Varegg Fleridrett5:29
Löfgren, Kristin (1)Varegg Fleridrett5:29
64.Boström, Matleena A (1)Finland5:30
Gulliksen, Kine (1)Bækkelagets SK5:30
Rønning Sund, Gøril (1)Frol IL5:30
67.Alexandersen, Sigrid (1)Fredrikstad SK5:31
68.Baklid, Anette (1)Konnerud IL5:32
Hansen, Karsten Hervik (1)Haugesund IL Orientering5:32
Stenvik, Åsmund (1)Byåsen IL5:32
71.Drage, Mathias (1)Kongsberg OL5:33
Johannessen, Tom (1)IL Gneist5:33
73.Hagen, Knut (1)Byåsen IL5:34
Kvakland, Jorunn (1)Freidig5:34
75.Gløersen, Mathias (1)OL Tønsberg og omegn5:37
76.Kolstad, Karen Oline (1)Freidig5:39
77.Gulbrandsen, Ingrid (1)Asker Skiklubb5:41
78.Løvås, Kristian (1)Varegg Fleridrett5:42
Winsnes Nordhagen, Kaja (1)Ås-UMB Orientering5:42
80.Woldsdal, Jørn Ove (1)Varegg Fleridrett5:43
81.Field, Bjørn Johannessen (1)NTNUI5:44
82.Lofthus, Einar (1)Lillehammer OK5:45
83.Reikvam, Håkon (1)IL Gular5:47
Sønsterudbråten, Ståle (1)Raumar Orientering5:47
85.Gullord, Eskil Sande (1)Raumar Orientering5:51
86.Sønsterudbråten, Karoline (1)Raumar Orientering5:52
87.Borge Hovi, Ida Mari (1)Konnerud IL5:53
Rakner, Johanne (1)Varegg Fleridrett5:53
Rykkje, Ronny (1)Fana IL5:53
90.Rykkje, Kristian (1)Fana IL5:55
Vassend, Guro (1)Fossum IF5:55
92.Løvås, Ingrid Vrålstad (1)Varegg Fleridrett5:57
93.Hjortland, Julie (1)Larvik OK5:58
94.Kollerud, Siri (1)Lillomarka OL5:59
95.Aas, Ørjan Svaland (1)Varegg Fleridrett6:00
96.Berglia, Kristine (1)Eiker OL6:01
97.Westli Andersen, Evine (1)Løten o-lag6:02
98.Blake, Leif (1)Byåsen IL6:03
99.Schjelderup, Øyvind (1)Freidig6:05
100.Taksdal, Oddvar (1)Ganddal IL6:06
101.Knudsen, Magne (1)IL Gneist6:07
102.Skjæveland, Andreas Eide (1)Stavanger Orienteringsklubb6:09
103.Fuglestad, Kari Nødland (1)Ålgård Orientering6:11
104.Melby, Ingeborg Ellegaard (1)Hamar OK6:14
105.Hjermstad, Ragnhild (1)Fossum IF6:15
106.Skram Trømborg, Åsne (1)Kongsberg OL6:16
107.Hoff Hagen, Marte (1)Byåsen IL6:17
108.Laurantsen, Line (1)IL Gneist6:19
109.Pedersli, Sigrid Merete Moen (1)OL Trollelg6:20
110.Westli Andersen, Emilie (1)Løten o-lag6:21
111.Bredesen, Marianne Opsahl (1)Fossum IF6:22
112.Rykkje, Vibeke (1)Fana IL6:27
113.Fremstad, Lars (1)Larvik OK6:29
114.Wang, Ingvild (1)Lillomarka OL6:33
115.Blake, Pia (1)Byåsen IL6:35
116.Nordstad, Kårhild Husby (1)Varegg Fleridrett6:36
117.Nymark, Toril Aasheim (1)Askøy OL6:38
118.Håversen, Marie Hammer (1)Raumar Orientering6:39
119.Pedersli, Per Einar (1)OL Trollelg6:47
120.Sandvoll, Ingrid (1)IL Gneist6:50
121.Arntzen, Mariell (1)IL Gneist6:54
Olsrød, Bjørnar (1)Stokke IL6:54
123.Djupesland, Andreas (1)Haugesund IL Orientering6:57
124.Dyrkorn, Ane (1)Eiker OL7:00
125.Andersen, Hanna E. (1)Eiker OL7:02
Thomassen, Pål (1)Varegg Fleridrett7:02
127.Bringedal, Ingvild Lindaas (1)Haugesund IL Orientering7:04
128.Skage, Vilde (1)IL Gneist7:05
129.Djupesland, Johannes (1)Haugesund IL Orientering7:06
130.Nilsen, Espen Fyhn (1)Sandnes IL (Rogaland)7:07
131.Tysvær, Gunhild Stuland (1)Varegg Fleridrett7:09
132.Bækken, Idun (1)Nord-Østerdal OK7:13
133.Storvestre, Constance (1)Varegg Fleridrett7:19
134.Rykkje, Stian (1)Stord Orientering7:20
135.Heggedal, Isa (1)Konnerud IL7:21
136.Nymark, Tonje Aasheim (1)Askøy OL7:23
137.Aasheim, Tove (1)Askøy OL7:29
138.Peikli, Ingrid (1)Sandnes IL (Rogaland)7:35
139.Fjellanger, Lars (1)Fana IL7:40
140.Rognsvåg, Turid (1)Fana IL7:47
141.Sælevik, Marius Myhre (1)Haugesund IL Orientering7:54
142.Kvale, Martin Susort (1)Haugesund IL Orientering8:07
143.Kolstad, Jo Even (1)Freidig8:16
144.Bendiksen, Ann-Elin (1)Fana IL8:18
145.Dymbe, Erik (1)IL Gneist8:51
Kjærner-Semb, Mathias (1)Varegg Fleridrett8:51
147.Ormberg, Astrid (1)Fana IL10:37
148.Dymbe, Marie (1)IL Gneist10:46
149.Kvale, Kristoffer Susort (1)Haugesund IL Orientering12:35
150.Nymark, Tora Aasheim (1)Askøy OL12:51
Splittimes

DSQ semi og/eller finale

1.Heggedal, Sigur (1)Kongsberg OL4:40
Kjærner-Semb, Jan (1)Varegg Fleridrett4:40
3.Raastad, Fredrik (1)Nydalens SK4:53
4.Aadland, Per Arne (1)Samnanger IL5:20
5.Wiggen, Øyvind (1)Byåsen IL5:39
6.Damm, Kjetil (1)TIF Viking5:40
7.Sundli, Morten (1)Ganddal IL5:41
8.Johannessen, Øyvind (1)IL Gneist5:42
9.Kolstad, Svein Terje (1)Freidig5:57
10.Svanøe-Hafstad, Eirin (1)Frol IL5:59
11.Grindstad, Anneli (1)Halden SK6:01
12.Rykkje, Sveinung (1)Stord Orientering6:16
13.Goga, Nina (1)Bergens TF6:22
14.Oen-Sivertsen, Petter (1)TIF Viking6:36
15.Arnesen, Simen Jevne (2)Hamar OK6:54
16.Røen, Arild (1)Samnanger IL6:59
Rønning, Sindre (2)Frol IL6:59
18.Indgaard, Jo Forseth (2)Frol IL7:00
19.Eikanger, Bjarte (2)TIF Viking7:04
20.Rykkje, Ørjan (2)Varegg Fleridrett7:07
21.Alvestad, Stig (2)Ganddal IL7:09
22.Bjørnaas, Johan Asphjell (2)Frol IL7:10
23.Ottesen, Per Ola (2)Varegg Fleridrett7:14
24.Fremstad, Karl (2)Kongsberg OL7:15
25.Eggen, Ingrid (1)Haugesund IL Orientering7:18
26.Aadland, Per Arne (2)Samnanger IL7:23
27.Olsrød, Ole Jakob (1)Stokke IL7:24
28.Valen, Per Øyvind (2)Haugesund IL Orientering7:29
29.Ottesen, Kristiane Elise (1)Varegg Fleridrett7:36
30.Mikalsen, Lars Hole (2)Sandnes IL (Rogaland)7:43
31.Hansen, Karsten Hervik (2)Haugesund IL Orientering7:52
32.Djupesland, John Arvid (2)Haugesund IL Orientering7:54
33.Wiréhn, Per (2)Byåsen IL8:00
34.Kjærner-Semb, Jan (2)Varegg Fleridrett8:12
35.Wendler, Torben Christian (2)Raumar Orientering8:16
36.Rykkje, Kristian (2)Fana IL8:28
37.Almeland Bleie, Styrk (2)Varegg Fleridrett8:29
38.Sønsterudbråten, Karoline (2)Raumar Orientering8:34
39.Borge Hovi, Ida Mari (2)Konnerud IL8:35
40.Kollerud, Siri (2)Lillomarka OL8:36
41.Løvås, Ingrid Vrålstad (2)Varegg Fleridrett8:38
42.Sundli, Morten (2)Ganddal IL8:42
Sælevik, Anita (1)Haugesund IL Orientering8:42
44.Løvås, Kristian (2)Varegg Fleridrett8:48
45.Kure, Marit Wenseth (1)NTNUI8:50
46.Stenvik, Åsmund (2)Byåsen IL8:58
47.Vassend, Guro (2)Fossum IF9:00
48.Schjelderup, Øyvind (2)Freidig9:04
Skjæveland, Andreas Eide (2)Stavanger Orienteringsklubb9:04
50.Taksdal, Oddvar (2)Ganddal IL9:07
51.Thomassen, Pål (2)Varegg Fleridrett9:08
52.Grindstad, Anneli (2)Halden SK9:11
53.Field, Bjørn Johannessen (2)NTNUI9:13
54.Blake, Leif (2)Byåsen IL9:17
Laurantsen, Line (2)IL Gneist9:17
56.Fremstad, Lars (2)Larvik OK9:21
57.Hoff Hagen, Marte (2)Byåsen IL9:22
58.Rykkje, Stian (2)Stord Orientering9:34
59.Sandvoll, Ingrid (2)IL Gneist9:38
60.Ormberg, Jan Olav (1)Fana IL9:39
61.Blake, Pia (2)Byåsen IL9:42
62.Arntzen, Mariell (2)IL Gneist9:47
63.Storvestre, Constance (2)Varegg Fleridrett9:49
64.Dyrkorn, Ane (2)Eiker OL9:50
65.Djupesland, Johannes (2)Haugesund IL Orientering9:59
66.Skram Trømborg, Åsne (2)Kongsberg OL10:01
67.Skage, Vilde (2)IL Gneist10:05
68.Oen-Sivertsen, Petter (2)TIF Viking10:06
69.Andersen, Hanna E. (2)Eiker OL10:08
Nymark, Toril Aasheim (2)Askøy OL10:08
71.Tysvær, Gunhild Stuland (2)Varegg Fleridrett10:13
72.Kjærner-Semb, Mathias (2)Varegg Fleridrett10:18
73.Bækken, Idun (2)Nord-Østerdal OK10:25
74.Nymark, Tonje Aasheim (2)Askøy OL10:31
75.Thomassen, Kristian Fredrik (1)Varegg Fleridrett10:36
76.Eggen, Ingrid (2)Haugesund IL Orientering10:56
77.Sælevik, Anita (2)Haugesund IL Orientering10:57
78.Kolstad, Jo Even (2)Freidig11:36
79.Aasheim, Tove (2)Askøy OL12:17
82.Ormberg, Jan Olav (2)Fana IL12:56
83.Nymark, Tora Aasheim (2)Askøy OL13:35
84.Thomassen, Kristian Fredrik (2)Varegg Fleridrett14:26
85.Bettum, Petter Tobias (1)Stokke IL14:38
86.Ormberg, Astrid (2)Fana IL17:19
Splittimes

Generated by tTiMe 0.65