Det ble en fartsfylt kveld på Festningen.
Nykommerne Victor og Adrian viste også i kveld god teft for å finne postene og med høy farrt yppet de seg godt mot de andre rutinerte Varegg løperne. Rekrutt Håkon imponerte nok en gang med stødig orientering og upåklagelig innsats. Victors mor ble så fascinert av Urb-o konseptet at hun hev seg med både på orienteringen og brikkeløpet. Som gammel sprinter klarte hun seg usedvanlig bra.
Kvelden ble rundet av med en av de bedre premieutdelingene der de nye rekruttene fikk spesielt fine premier. De andre fremmøtte fikk samleobjektene "Cowi vannflaske". Niklas hadde som vanlig gjort en kjempejobb med løyper og andre forberedelser og Mette og Anne viste seg nok en gang som humørfylte vertinner.
Full innsats av Håkon(t.v)og Victor
Adrian ga alt i kveldens ulike øvelser. Her er det full fart på brikkeløpet.
Niklas instruerer Victor.
Håkon gir alt for å spurtbeseire faren og hunden. Det lykkes!!
Gunhild viste gode sprinttakter i kveld. Og Håkon med en av sine mange brikkeløp.
Her deler Owen ut premie til Eskil for kveldens raskeste brikkeløp.
.....Og kveldens flotteste bilde ble kanskje tatt av den blide og superivrige Britt Kjersti som syklet til og fra Minde, kjørte steintøft i de fem løypene og tøffet seg også littegrann i brikkeløpet. Slike damer liker vi!
Victor gyver løs på nok en runde i brikkeløpet i håp om å slå rekorden sin.
2011-05-19 21:27:06